czwartek, 23 lutego 2017

TOP 5: Filmowe premiery 2017, których nie mogę się doczekać

O ile w zeszłym roku zrobienie listy najbardziej wyczekiwanych przeze mnie premier filmowych zabrało mi zaledwie kilka sekund, o tyle w tym roku miałam ogromny problem z doborem pięciu produkcji, których zapowiedzi najmocniej by mnie zainteresowały. Nie chodzi o to, że jest tyle wspaniałych premier, że nie potrafiłam wśród nich wybrać tych najlepszych; wręcz przeciwnie, niewiele zwiastunów tak naprawdę mnie zaintrygowało i jestem z tego powodu rozczarowana, jednak liczę na to, że wybrane przeze mnie produkcje w zupełności wynagrodzą mi ten niewielki wybór. 


ZWYCZAJNA DZIEWCZYNA
Their Finest

Na zwiastun Zwyczajnej dziewczyny natrafiłam zupełnie przypadkiem i jestem strasznie szczęśliwa z tego powodu, bo od razu mnie kupił. Po pierwsze, gra w nim jeden z moich ulubionych aktorów, niezawodny Sam Claflin. Po drugie, Gemma Arterton wygląda cudownie i może nareszcie będzie to rola, po której zostanie doceniona. Po trzecie, zapowiada się śmiech i łzy, a to przecież najlepsze połączenie ze wszystkich! Zwiastun ma niezwykły klimat, który ja osobiście uwielbiam, więc mam nadzieję, że zostanie on zachowany także w filmie i wyjdę z kina w zupełności oczarowana tą historią. 
P.S. Ktoś jeszcze w pierwszej chwili nie rozpoznał Sama Claflina? To się nazywa potęga charakteryzacji, musiało minąć kilka sekund, zanim zorientowałam się, że to przecież on!


PIRACI Z KARAIBÓW: ZEMSTA SALAZARA
Pirates of the Carribean: Dead Men Tell No Tales

To już piąta część Piratów z Karaibów i nie wiem, czy jest w stanie nas jeszcze czymś zaskoczyć, ale nie mogę się doczekać powrotu Johnny'ego Deppa w roli Jacka Sparrowa, więc ten film musiał znaleźć się na mojej liście. Zwiastun może nie zdradza wiele, jednak jeśli cała produkcja będzie utrzymana w podobnym, mrocznym klimacie – to jestem w stu procentach na tak! Może jest to już trochę odgrzewany kotlet, jednak Piraci z Karaibów towarzyszą mi od tak dawna, że mimo wszystko chcę obejrzeć kolejną część, nawet jeśli będzie tylko powtórką z rozrywki :) Nie jestem tylko podekscytowana wizją występu Kai Scodelario, ale liczę, że uda mi się to jakoś przetrwać. No i ta muzyka w zwiastunie – genialna!


KRĄG
The Circle

Jedyna ekranizacja powieści w całym zestawieniu! Dziwna sprawa, bo głównie zabieram się za produkcje powstające na podstawie książek, jednak w tym roku jest dość ubogo, jeśli chodzi o podobne premiery, a przynajmniej takie, które szczerze by mnie zainteresowały. Nie czytałam niestety powieści, lecz zwiastun od razu przykuł moją uwagę i dość niespodziewanie sprawił, że jestem niezwykle podekscytowana historią przedstawioną w Kręgu. Już nie mogę się doczekać, aż obejrzę ten film, mam naprawdę dobre przeczucia. 


AZYL
The Zookeeper's Wife

Wydaje mi się, że będzie to typowo hollywoodzka pozycja idealnie skrojona pod przyszłoroczne rozdanie Oscarów, wciąż jednak uważam, że jest to ważna historia i cieszę się, że zostanie opowiedziana całemu światu. Zwiastun widziałam już kilkukrotnie i za każdym razem wydaje mi się być jeszcze lepszy. Jessica Chastain prezentuje się naprawdę świetnie, a ja sama jestem zauroczona, nie mogę się już doczekać premiery. 


PIĘKNA I BESTIA
Beauty and The Beast

Chyba nikogo nie dziwi, że najbardziej wyczekiwanym przeze mnie filmem tego roku jest produkcja Disneya? Moja reputacja największej fanki numer jeden w końcu do czegoś zobowiązuje! Co prawda mam pewne obawy związane z tą produkcją, bo filmowy Kopciuszek zupełnie nie spełnił moich oczekiwań i dość mocno się wynudziłam podczas oglądania, ale mocno trzymam kciuki za Piękną i Bestię, bo Emma Watson wydaje się być stworzona do roli Belli, Luke Evans jako Gaston w zwiastunie wypada naprawdę świetnie, a piosenka Beauty and the Beast w odświeżonej wersji już mnie w sobie rozkochała.


To moja subiektywna lista najbardziej wyczekiwanych przeze mnie filmów, chociaż jestem też odrobinę podekscytowana Power Rangersami, w końcu to moje dzieciństwo zostanie przeniesione na duży ekran, nawet jeśli jest to mało ambitna treść ;) Zdradźcie mi, na jakie premiery wy najbardziej czekacie! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj drogi Czytelniku!
Każde Twoje słowo sprawi mi wiele radości, niezależnie czy są to słowa pochwały, krytyki, obietnica przeczytania recenzowanej książki w przyszłości - wszystko wywoła na mojej twarzy geekowaty uśmiech.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia